Modne ubrania i oprawa graficzna | MH MODA DAMSKA

MH Moda Damska to sklep odzieżowy, dla którego przygotowałem wzory postów promocyjnych na Facebooka, wizytówki oraz personalizowane vouchery zakupowe. Dzięki tym produktom identyfikacja wizualna marki stała się spójna i rozpoznawalna wśród klientów.

ClientMH Moda DamskaYear2020Linkwww.facebook.com

Wizualizacja projektu graficznego postów na facebooka MH

Posty do mediów społecznościowych, które zaprojektowałem umożliwiają atrakcyjne zaprezentowanie oferty firmy MH Moda Damska. Ponadto przyciągają wzrok, zachęcają do interakcji i sprawiają, że nie tylko materiały promocyjne marki są spójne, lecz także jej działania w sieci. Jest to ważne szczególnie dziś, kiedy nasze posty każdego dnia walczą o uwagę odbiorców. Jeśli więc chcesz wyróżnić swoją markę w internecie, to moja oferta również jest skierowana do Ciebie.

Wizualizacja projektu graficznego vouchera upominkowego MH
Wizualizacja projektu graficznego vouchera świątecznego MH

Vouchery zakupowe to dobry sposób, by zwiększyć sprzedaż oraz pozyskać nowych klientów, którzy mogą dzięki temu zdecydować się na przetestowanie Twojej usługi lub produktów. Voucher zachęcający do zakupów musi jednak spełniać określone warunki takie jak ciekawa i atrakcyjna oprawa graficzna, która przykuje uwagę potencjalnego klienta oraz dobór odpowiednich treści, w czym również mogę doradzić podczas naszego spotkania. Ponadto, tak jak w przypadku sklepu MH Moda Damska, nasza współpraca nie musi kończyć się tylko na oprawie graficznej, gdyż zajmuję się również organizacją druku.

Wizualizacja projektu graficznego wizytówek MH


ZRÓBMY TO

Zacznijmy razem coś niesamowitego

wizytówki, ulotki, plakaty, broszury, katalogi, rollupy, banery wieloformatowe, posty na social media, banery na strony internetowe, komplet grafik do długofalowych reklam Google Ads, wizualizacje 3D


Privacy Preference Center