ExactImage

Kreatywność z inżynierską dokładnością

Znasz ten moment, w którym zdajesz sobie sprawę, że jesteś na właściwym miejscu? Ja dziś już tak, choć moja droga tutaj była dość zawiła i nie taka łatwa. Wychodzę jednak z założenia, że w życiu nie ma końców, lecz są tylko nowe początki. A jednym z takich początków było założenie przeze mnie w 2017 roku studia graficznego Exact Image.

Wcześniej jednak, w 2013 roku uzyskałem tytuł magistra inżyniera na kierunku inżynieria materiałowa oraz zacząłem pracę jako projektant w firmie zajmującej się teleskopowymi zadaszeniami. W trakcie trzech lat w tej pracy do moich obowiązków należało projektowanie, kosztorysowanie oraz przygotowywanie wizualizacji. I chociaż zupełnie się tego nie spodziewałem, to właśnie ostatnią z tych rzeczy lubiłem robić najbardziej.

⸻ Od początku

W międzyczasie zaszły zmiany w moim życiu osobistym – nawróciłem się i niesamowicie poruszyłem przypowieścią o talentach. Zacząłem więc coraz częściej zastanawiać się, czy rzeczywiście zajmuję się tym, co jest moją największą pasją. Szybko doszedłem do wniosku, że nie, bo stała się nią właśnie grafika. Zdecydowałem więc o zmianie pracy, jednak okazało się, że najtrudniejsze nie jest już za mną, a dopiero przede mną. Zostałem bowiem zaproszony na spotkanie rekrutacyjne, do którego ostatecznie nigdy nie doszło. W związku z tym postanowiłem skupić się nie tylko na poszukiwaniu nowego miejsca pracy, lecz także na nauce grafiki w szerszym zakresie.

Kilka miesięcy później dołączyłem do firmy eventowej, w której mogłem rozwijać się jako grafik oraz spełniać swoje dziecięce marzenia o współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Ponadto moi współpracownicy zaczęli namawiać mnie do założenia własnej działalności. I tak w 2017 roku zacząłem przygotowywać swoje pierwsze projekty pod marką Exact Image. Niedługo później dołączyłem do zespołu „Misyjnych Dróg”, gdzie gdzie przez 6 lat zajmowałem się przygotowywaniem projektów graficznych oraz składem i łamaniem tekstów. W międzyczasie przez dwa lata pracowałem jako grafik dla producenta biżuterii Auroria.

⸻ Zmiany ⸻

W październiku 2018 roku po rozpadzie wspomnianej firmy eventowej zacząłem jeszcze bardziej skupiać się na rozwoju swojego studia graficznego. Wtedy też pojawili się moi pierwsi stali klienci, a Ty możesz zostać jednym z nich.

Jeśli więc potrzebujesz materiałów promocyjnych dla swojej marki, grafik online, wizualizacji 3D lub też właśnie założyłeś swoją firmę i nie masz nawet pomysłu na logo, to skontaktuj się ze mną. We wszystkim Ci pomogę. Bo też tam byłem i wiem, jak to jest zaczynać. Zacznijmy i my tworzyć razem coś niesamowitego!

Dzisiaj ⸻

Zadzwoń

+48 511 296 581

Napisz

sebastian@exactimage.pl