Magiczna podróż Królika Pampisia po materiały graficzne | GRUPA ELEMENT

Magiczna Podróż Królika Pampisia to wydarzenie, które odbyło się w ośmiu polskich miastach i miało na celu promowanie profilaktyki oraz dbania o zęby u najmłodszych. Przed rozpoczęciem eventu zająłem się stworzeniem jego identyfikacji wizualnej, która zaciekawi zarówno dzieci, jak i dorosłych.

ClientGrupa ElementYear2017Linkhttp://www.zebymalegodziecka.pl

Chyba każdy z nas pamięta tę radość, kiedy w dzieciństwie otrzymał jakiś gadżet z logo firmy. Taki uśmiech na twarzach uczestników eventu mogły wywołać też gadżety z zaprojektowanym przeze mnie Królikiem Pampisiem. Wśród nich były m.in. balony, szczoteczki i koszulki, które wzbudziły zainteresowanie wśród najmłodszych, a po zakończeniu eventu wciąż mogły przypominać im jak ważne jest dbanie o zęby.

Zorganizowanie tak dużego eventu, jakim była Magiczna Podróż Królika Pampisia wymaga też nie małej logistyki, w której pomogłem organizatorom przygotowując wizualizację strefy wydarzenia. Wyobrażenie, a nawet zobaczenie eventu jeszcze przed jego terminem pomaga dopracować najmniejsze szczegóły i uniknąć niepowodzeń. Dzięki współpracy ze mną w tym zakresie można więc z powodzeniem dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Plakatów widzimy codziennie niezliczoną ilość. Jak zatem wyróżnić się na tle innych i zachęcić odbiorców, by zdecydowali się wziąć udział właśnie w twoim evencie? Przede wszystkim warto skupić się na podaniu tylko najistotniejszych informacji, które już po pierwszym spojrzeniu na plakat sprawią, że oglądająca go osoba będzie wiedziała, kiedy, gdzie i o której godzinie odbywa się wydarzenie. Poza tym dobrze również postawić na elementy, które od razu skojarzą się z Twoją marką lub jej działalnością. Ale tym akurat nie musisz się martwić, bo, jak można zauważyć na przykładzie plakatu promującego Magiczną Podróż Królika Pampisia, chętnie się tym zajmę.ZRÓBMY TO

Zacznijmy razem coś niesamowitego

wizytówki, ulotki, plakaty, broszury, katalogi, rollupy, banery wieloformatowe, posty na social media, banery na strony internetowe, komplet grafik do długofalowych reklam Google Ads, wizualizacje 3D


Privacy Preference Center