Książki i nie tylko | Karolina Binek

Karolina Binek jest młodą pisarką wydającą książki w formie self-publishingu. W ramach naszej współpracy wykonałem dla niej projekty okładek, zrobiłem zdjęcie na jedną z okładek, zająłem się składem powieści oraz przygotowałem je do druku. Ponadto zaprojektowałem plakaty informujące o spotkaniach autorskich, mockupy (czyli wizualizacje) i grafiki gotowe do opublikowania w social mediach. Doradzałem Karolinie również w sprawach związanych z drukiem i przygotowałem książki w formie e-booków. Nasze działania zaczęły się więc od przesłania do mnie napisanego tekstu i nie skończyły tylko na jednym projekcie, gdyż Karolina zdecydowała się wraz ze mną wydać także swoje kolejne książki.

ClientKarolina BinekYear2020, 2022Linkkarolinabinek.pl

Projekt książki Przydarzyło nam się życie dla Karoliny Binek

Zaprojektowanie okładki książki to nie tylko wybranie odpowiedniego zdjęcia i umieszczanie na nim tytułu oraz imienia i nazwiska autora. Okładki serii powieści napisanych przez Karolinę mają stworzony przeze mnie stały element graficzny, jakim jest imbir oraz elementy 3D. Duży atut tych detali stanowi spójność wizualna, co można zauważyć na powyższej wizualizacji. Dzięki temu „Pachniesz imbirem” i „Usłyszeć ciszę” są dopracowane w najmniejszym szczególe i wyróżniają się spośród innych książek dostępnych na rynku.

Projekt środków książki Usłyszeć Ciszę dla Karoliny Binek

Zanim ostatecznie rozpocząłem skład książki, ustaliliśmy razem z Karoliną, jakie wymiary ma mieć jej publikacja, czy mają się pojawić w środku jakieś elementy graficzne oraz wybraliśmy czcionki. W swojej pracy niesamowicie cenię sobie bowiem preferencje klienta, gdyż to naprawdę istotne, by każdy przygotowany przeze mnie projekt odpowiadał jego oczekiwaniom. W przypadku serii „Z imbirem” oprócz umieszczenia tekstu w odpowiednich kolumnach, przygotowałem też symbole graficzne tematycznie dopasowane do każdego z rozdziałów, co sprawia, że książka nie tylko za sprawą okładki, lecz także w środku jest pod względem wizualnym atrakcyjna dla czytelnika.

Projekt logo dla Karoliny Binek


ZRÓBMY TO

Zacznijmy razem coś niesamowitego

wizytówki, ulotki, plakaty, broszury, katalogi, rollupy, banery wieloformatowe, posty na social media, banery na strony internetowe, komplet grafik do długofalowych reklam Google Ads, wizualizacje 3D


Privacy Preference Center