Współpraca z misją 2 | MISYJNE.PL

Misyjne.pl to portal internetowy tworzony przez redakcję „Misyjnych Dróg” skierowany do osób wierzących, wątpiących i poszukujących Boga. Można znaleźć na nim najnowsze informacje z życia Kościoła, ze świata i… moje grafiki.

ClientMisyjne.plYear2017-do dzisiajLinkhttp://www.misyjne.pl

Wchodząc na stronę internetową najczęściej naszą uwagę przykuwają elementy takie jak banery znajdujące się na górze. Na stronie misyjne.pl są to banery informujące o działalności sklepu internetowego, o aktualnych promocjach oraz o tygodniach tematycznych. W takiej sytuacji dużym ograniczeniem jest często niewiele miejsca zagospodarowane na baner. Jednak jestem w stanie i temu zaradzić oraz zagwarantować, że na stworzonym przeze mnie banerze znajdą się najważniejsze informacje i dobra grafika, która przyciągnie klientów i czytelników jak magnes.

Dużym atutem infografik jest przykucie uwagi odbiorców, również tych, którzy nie są zainteresowani tekstem. Ta forma prezentacji treści szczególnie sprawdza się w internecie jako jedno z narzędzi marketingowych. Dlatego też regularnie przygotowuję infografiki w ramach współpracy z misyjne.pl. Dzięki temu poszczególne dane zostają przedstawione w uporządkowany i czytelny sposób.

Dla dziennikarzy i redaktorów misyjne.pl kilkukrotnie miałem okazję przygotować również legitymacje prasowe oraz czuwać nad ich wydrukiem. Co istotne, nie istnieje jeden wzór legitymacji według którego powinno się je wykonać. Dlatego też oprócz podania najważniejszych informacji można i w tym przypadku wykazać się kreatywnością. Dla mnie w ramach tego projektu istotne było też zachowanie odpowiedniej kolorystyki, by szata graficzna legitymacji prasowej nie odbiegała od tej, jaką można zauważyć na portalu czy w czasopiśmie.ZRÓBMY TO

Zacznijmy razem coś niesamowitego

wizytówki, ulotki, plakaty, broszury, katalogi, rollupy, banery wieloformatowe, posty na social media, banery na strony internetowe, komplet grafik do długofalowych reklam Google Ads, wizualizacje 3D


Privacy Preference Center