Firma i grafiki w zgodzie z naturą | ARCHNATURE

Archnature zajmuje się aranżacją i urządzaniem ogrodów. Świadczy też usługi ogrodnicze i zapewnia wybór odpowiedniej architektury ogrodowej w Poznaniu. A ja w tym przypadku zapewniam odpowiednią identyfikację wizualną i materiały promocyjne dla marki.

ClientArchnatureYear2018-do dzisiajLinkhttp://www.archnature.pl

Stary projekt logo firmy Archnature Nowy projekt logo firmy Archnature

Zaprojektowanie logo to jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy element współpracy z daną firmą. Logo to często przecież początek. Początek tworzenia tożsamości marki i naszej współpracy. Dlatego też przed jej rozpoczęciem dokładnie omawiam z klientem jego wymagania – pytam o konkretną wizję, o kolory i przykłady, aby wiedzieć, że obrany kierunek podczas prac projektowych będzie tym odpowiednim. Tworząc logo dla Archnature skupiłem się na konkretnym przekazie i kolorystyce kojarzącej się z działalności firmy, a przy tym udało mi się zachować prostą formę.

projekt wizytówki dla Archnature
Projekt katalogu prac w portfolio firmy Archnature

Katalog prezentujący usługi danej firmy lub jej produkty może kojarzyć się z szablonową i nudną formą. Nic bardziej mylnego! Dla Archnature przygotowałem katalog, do którego przeglądania chce się wracać i nie wstyd postawić go na półce. Wszystko to za sprawą ciekawych treści oraz odpowiednio dobranych kolorów przedstawionych projektów, co razem tworzy jasny i czytelny przekaz.

Projekt tablic prezentujących projekt firmy Archnature


ZRÓBMY TO

Zacznijmy razem coś niesamowitego

wizytówki, ulotki, plakaty, broszury, katalogi, rollupy, banery wieloformatowe, posty na social media, banery na strony internetowe, komplet grafik do długofalowych reklam Google Ads, wizualizacje 3D


Privacy Preference Center