Organizacja wydruku

Masz już gotowy projekt graficzny swojej ulotki, plakatu albo broszury? Chciałbyś go wydrukować, ale nie wiesz, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze drukarni, a rodzaje i grubość papieru nic ci nie mówią? Zwróć się z tym do nas. Zorganizujemy wysokiej jakości druk Twojego projektu z dostawą pod Twoje drzwi.

⸻ Organizacja wydruku

Nie tylko wydruk

Nie wiesz czym zaskoczyć klientów i jak sprawić, żeby Twój projekt się wyróżniał? Może warto postawić na efektowane dodatki?

Uszlachetnienia

Laminowanie, lakierowanie, foliowanie, złocenie, tłoczenie. To tylko jedne z wielu uszlachetnień, które oferują współpracujące z nami drukarnie. Dzięki temu Twój projekt zdecydowanie zyska w oczach odbiorców.

Zabezpieczenia i inne efekty

Zabezpieczenia druku to m.in. specjalnie folie oraz pokrycia zwiększające odporność na czynniki zewnętrzne. Wszystkie te dodatki sprawiają, że Twój projekt będzie jedyny w swoim rodzaju i odporny na trudne warunki.

Wydruk

To ostatni etap pracy nad projektem. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z polecaną przez nas drukarnią – jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z efektu i szerokich możliwości, jakie oferują nasi partnerzy.

Elementy wizytówki
Różny moment

Jak możemy pomóc

Potrzebna Ci jest wizytówka, plakat, ulotka, katalog, a może broszura? Wszystko to możemy zaprojektować według Twojego pomysłu, z inżynierską dokładnością, z kreatywnością i przede wszystkim – dla Ciebie. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, dlatego mamy do niego indywidualne podejście. Dobrze rozpoznajemy potrzeby i oczekiwania klienta. Potrafimy się do nich dostosować. Ale możemy też doradzić i wskazać, w którą stronę w projekcie warto pójść.

Projektowaliśmy razem

Proces projektowy już za nami. Teraz mamy gotowy projekt. I co dalej? Jeśli powiedzieliśmy już A, to możemy też wspólnie powiedzieć Z. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich oczekiwaniach co do wydruku, a my chętnie Ci doradzimy, zajmiemy się tym i sprawimy, że będziesz cieszyć się gotowym wydrukiem bez zastanawiania się, którą drukarnię i dlaczego najlepiej wybrać.

Edycja Projektu

Masz gotowy projekt, ale trzeba go doszlifować? Przegonimy literówki, poprawimy jakość zdjęć, doradzimy w kwestii kolorystyki albo też odświeżymy Twoje logo, a później gotową już całość odpowiednio przygotujemy do druku.

Masz gotowy projekt

Ale zastanawiasz się jak znaleźć dobrą drukarnię? Nie wiesz, na co najlepiej zwrócić uwagę przy jej wyborze, które uszlachetnienia sprawią, że Twój projekt będzie wyglądał dobrze i na jakie zabezpieczenia warto się zdecydować, żeby wydruk był odporny na warunki zewnętrzne? My na wszystkie te pytania już znamy odpowiedzi. Dlatego chętnie porównamy ofertę różnych partnerów, co do których jakości działania nie mamy żadnych zastrzeżeń i wynegocjujemy z nimi najlepszą dla Ciebie cenę.

Tagline

Oszczędzaj czas i pieniadze

Laminowanie, lakierowanie, foliowanie, druk z efektem 3D touch. Te pojęcia nic Ci nie mówią? A może wręcz przeciwnie – dowiedziałeś się o nich już tak dużo, a nadal nie wiesz, które z tych efektów najlepiej sprawdzą się w Twoim projekcie? Oszczędź swój czas oraz pieniądze i zleć organizację druku nam. Zarówno w kwestii samych dodatków, jak i wyboru najlepszej drukarni służymy pomocą. I gwarantujemy, że będziesz zadowolony z gotowego, już wydrukowanego projektu!

Zobacz również

Chcesz dowiedzieć, się co możemy dla Ciebie zaprojektować, jakie grafiki jesteśmy w stanie stworzyć i jak sprawić, żeby identyfikacja wizualna Twojej firmy była wyjątkowa? Zapoznaj się z naszą ofertą poniżej.

Projekty graficzne do druku

Promujące Twoją firmę, efektowne i efektywne po wydrukowaniu.

Sprawdź
Ikona projektów online

Projekty graficzne do internetu

Promujące Twoją firmę, wyjątkowe i dostosowane do jej profilu.

Sprawdź

Zacznijmy razem coś niesamowitego

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy.

+48 511 296 581

sebastian@exactimage.pl